Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Ailemizin plastik sektöründeki geçmişinden duyduğumuz gurur bizi motive ediyor, kültürümüz karşılıklı saygıya, takım ruhuna ve yenilikçi bir stratejiye dayanıyor. Luna Polimer ekiplerinin deneyimi, bilgisi ve pazar ağı, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından takdir edilmekte ve tanınmakta, bu da bize polimer pazarının en güvenilir oyuncularından biri olarak en yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sağlamamıza destek olmaktadır.

Misyonumuz; doğru zamanlama, doğru ürün, doğru fiyatlandırma ve finansman modeli ile uluslararası üreticiler ve tüketiciler arasında katma değer yaratan ticari bir köprü görevi görmektir.

Vizyonumuz

Luna Polimer olarak rekabetçi anlayışımız ile sektöre yenilikler katmayı hedeflemekteyiz. En üst düzey, kaliteli, spesifik ürün ve hizmetleri sunarak tedarikçi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak en büyük önceliğimizdir.

Her zaman yeni fikirler geliştiriyor, Türkiye, Avrupa ve Afrika ithalat ve ihracat pazarındaki payımızı büyütmek amacıyla yeteneklerimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyor ve geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.